Velkoobchod

second hand textil

Pro Váš úspěch v podnikání děláme o mnoho víc.

Více než standardní second hand nabídka.

Pro Váš obchod nabízíme jen originální, módní a kvalitní second hand oblečení, které Vám přiláká nové zákazníky. Svým zákazníkům budete moci nabídnout široký výběr oblečení v originálním střihu. Se zbožím z našeho second hand velkoobchodu oslovíte i zákazníky, kteří potřebují netradiční velikosti, styl nebo mají rádi módu 60., 70., 80. nebo 90. let.

Z našich více než 25 letých zkušeností známe požadavky tuzemského trhu, a proto nevymýšlíme již vymyšlené a naši nabídku dělíme do klasických skupin. Můžete si vybrat sortiment dle ročního období (letní a zimní) a dle skladby Vašich zákazníků (pánský, dámský a dětský second hand). Přehled o nabídce konkrétních druhů second hand oblečení (bundy, kalhoty, kabáty apod.) naleznete v ceníku.

Sortiment

Pro Váš obchod nabízíme kvalitní značkový pánský, dámský a dětský second hand textil, ale i textil pro kojence.

 

Poradíme Vám, jak prodávat second hand…

… a být úspěšný. Pokud zatím stále marně hledáte odpověď na tuto otázku, máme pro Vás možné řešení. V kompozici, kterou jsme pro Vás připravili ke stažení, najdete kromě ucelené nabídky našich služeb především také postřehy z českého trhu a náměty, jak na ně reagovat. Dozvíte se, jak… ale dost, více už tady neprozradíme.

Jak to děláme

Na 7 000 m2 moderní haly v Hradci Králové a 5 000 m2 haly v Olomouci přetřídí kolektiv našich zkušených zaměstnanců přes 10 000 tun oblečení ročně. Zaměstnáváme přes 250 zaměstnanců. Máme zavedený systém třídění a kontroly kvality a důsledně dbáme na jeho dodržování. Výstupní kontrola kvality je zajišťována skladovými mistry. Víme, co Vám máme dodat, abyste to zvládli prodat. Navíc se významně podílíme na ochraně životního prostředí tím, že dáváme oblečení druhý život.

Především díky naší obchodní strategii vycházející z pružných reakcí na požadavky zákazníků jsme již přes 25 let významným velkoobchodním dodavatelem second hand textilu. Neprodejné/poškozené oblečení se zpracovává a využívá se v automobilovém průmyslu, ve stavebnictví a strojírenství.

Pro koho tu jsme

Naší nabídkou oslovujeme především prodejce second hand textilu po celém území České republiky. Pro Váš obchod nabízíme kvalitní značkový pánský, dámský a dětský second hand textil. Prodáváme však i kusové second hand zboží maloodběratelům, a to v našich obchodech, hrabárnách a na našich bazarech.

Proč nakupovat u nás

  • výhodou second hand oblečení je, že je již vyzkoušené, tudíž se Vám nestane, že po vyprání budete v ruce držet jiný kus, než jste si pořídili
  • moderní západní styl – najdete u nás oblečení a značky, které se v České republice neprodávají
  • každý kus je ceněným originálem – nikdo další si už od nás stejný kus nepořídí
  • nabízíme jen značkový, zákazníky žádaný textil za velmi nízké ceny v porovnání s novým značkovým oblečením
  • náš použitý textil zpracováním uspokojuje vysoké nároky zákazníků na jeho kvalitu
  • pro rozmanitost nabídky oslovíte i zákazníky, kteří v buticích neseženou oděv potřebné velikosti
  • pro dětský second hand se k Vám budou pravidelně vracet rodiče, kteří ocení, jak jim pomáháte šetřit peníze na výdajích za oblečení
  • u nás nakupujete na kg, ale ve svých obchodech prodáváte na kusy
  • v běžných obchodech jsou většinou nabízeny jen aktuální módní trendy, zatímco u nás najdete nejrůznější barvy, styly a střihy, které budou sedět Vašemu osobnímu stylu

Zaujala Vás nabídka?

Zobrazit cenik

Cena dopravy je pouze 90 Kč za 25 kg zboží a dovezeme Vám ho do druhého dne!